top of page
Renata Mueller Wittig.jpg

MY STORY

Cześć, mam na imię Renata. Jestem certyfikowaną instruktorką BASI Pilates. BASI to założona przez Raela Isacowitz szkoła Pilatesu współczesnego z siedzibą w Newport Beach, CA. Rael Isacowitz jest światowej sławy nauczycielem Pilates studiującym metodę z takimi legendami jak Ron Fletcher i Kathy Grant. Miałam przywilej spróbowania ćwiczeń z wieloma wspaniałymi instruktorami z całego świata, ale wybierając szkołę dla siebie wiedziałam że musi to być BASI. 

Swoją profesjonalną przygodę z Pilatesem zaczęłam w 2016 roku w studiu Natashy Eyber w Monachium. Następnie uczyłam się metody Pilates w Amsterdamie i Dubaju. W 2020 roku otrzymałam dyplom ukończenia szkolenia BASI comprehensive, a rok później wzięłam udział w programie BASI LEGACY. Nieustannie podnoszę kwalifikacje, dla siebie i dla moich wspaniałych klientów. 

Miałam przyjemność uczyć i pracować w Pilates House w Monachium, Movement Practise w Amsterdamie, Sol Pilates w Dubaju oraz Nashe Studio w Warszawie.  Po powrocie do Polski zrozumiałam, że już czas na otwarcie swojego małego i przytulnego miejsca. 

Zapraszam do Pilates Garage. Studio wyposażone jest w najnowszy sprzęt do Pilatesu BASI Systems. Pracuję z kobietami w ciąży i w połogu. Jestem przeszkolona w zakresie chorób kręgosłupa. Pracuję ze sportowcami. 

Napisz lub zadzwoń i z przyjemnością odpowiem na wszystkie twoje pytania.

Do zobaczenia :)

BASI PILATES

bottom of page